Dzień Rodziny Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu przedszkola i jego społeczności jest Dzień Rodziny, dzień wieńczący święto mamy, taty i dziecka. „Bycie rodziną oznacza bycie częścią czegoś pięknego”.
Dzień 26 maja okazał się ,,magicznym’’ dniem dla naszych przedszkolaków. Odwiedził nas bowiem Czarodziej Gwiazdeczka, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat humoru i dobrej zabawy. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe.
\"Książka - to mistrz, co darmo nauki udziela, kto ją lubi - ma i przyjaciela, z nim smutki dzieli, pomaga radości, chwilę nudów odpędza, osładza cierpkości........\"
2 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2007 roku. Według Światowej Organizacji Zdrowia około jedno na 100 dzieci choruje na autyzm.
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim dzieciom i Rodzicom wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech te Święta będą zdrowe i pogodne. Wesołego Alleluja życzy społeczność Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2
" Konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną w sanockim skansenie" Nasza grupa w tym roku zdecydowała się na udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sanoku.
We wtorek 28 marca nasze przedszkole odwiedził leśnik. Pan Radosław opowiedział nam o swojej pracy.
Powitanie wiosny Wreszcie po długiej zimie doczekaliśmy się cieplejszych promieni słońca, pierwszych wiosennych kwiatów i pojawiających się na drzewach pączków. Wszędzie słychać śpiewy ptaków, cała przyroda powoli budzi się z zimowego sn
Z okazji nadejścia wiosny nasze przedszkole odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku, w ramach przedmiotu oraz warsztatów „Animator wolnego”.
Dzień Kolorowej Skarpetki 21 marca jest szczególnym dniem nie tylko ze względu na to, że jest to pierwszy dzień wiosny. Jest to też Światowy Dzień Zespołu Downa. Ta data nie jest przypadkowa, ponieważ wiąże się z dodatkowym trzecim chromosom

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2