„Dzień misia” to bardzo ważne święto w życiu przedszkolaka. Miś to przecież niezastąpiony druh każdego malucha, który wspiera dziecko i dodaje mu odwagi podczas wędrówek przez świat realny i senny.
W ogrodzie naszego Przedszkola przy ul.Jana Pawła II powstała - ścieżka edukacyjna EKOFRAJDA. Zdjęcia dziesięciu gatunków roślin i zwierząt występujących w tym siedlisku wydrukowano na tablicach umieszczonych na ścieżce.
Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość.
Pod koniec października dzieci z oddziałów zerowych otrzymały zaproszenie do Szkoły Podstawowej nr 9. Starszaki wzięły tam udział w zajęciach „Interaktywne przejście dla pieszych”.
13 listopada obchodzone jest jako Międzynarodowy Dzień Niewidomych ta data upamiętnia rocznicę urodzin Valentina Haüya, założyciela pierwszej szkoły dla niewidomych w Paryżu.
W dniu 24 października w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo jesienne i kolorowo. Wszystko to za sprawą grupy VII, która zaprosiła swoich starszych i młodszych kolegów na piękną inscenizacje z okazji przywitania Pani Jesieni.
Świat przyrody jest piękny, tajemniczy oraz fascynujący – częścią tego świata jest także człowiek. Świat ten dostarcza nam pozytywnych emocji, wzruszeń, rozbudza zainteresowanie i podziw.
Międzynarodowy Osób Niesłyszących i języka migowego obchodzimy w ostatnią niedzielę września. Celem święta jest zwrócenie uwagi na problemy, prawa i osiągnięcia osób niesłyszących.
W dniu 27.09.2023r. odbył się nasz pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną.
Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2