„W jednym uścisku złączmy dłonie, niech wszystkie dzieci przyjdą też i tak się wspólnie pożegnamy, nadszedł kres…”
Wycieczka do Biblioteki Pedagogicznej 5 czerwca 2019 r. najstarsze przedszkolaki, zostały zaproszone do biblioteki na występ dzieci ze szkoły podstawowej nr 6 z Olchowiec. Wystąpił zespół wokalny „Marakasy”.
W dniu 04.06.2019 r. dzieci z grup IX i X uczestniczyły w niezwykle ciekawej wycieczce do BWA w Sanoku – Galerii sztuki. Dzieci mogły podziwiać obrazy Sławomira Tomana pt.,,New Old Beauty”.
Dzień 28 maja 2019r., na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Po długiej, ponad godzinnej podróży autobusem dotarliśmy do zagrody edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej.
Dzień dziecka jest szczególnie hucznie obchodzony w naszym przedszkolu. Wszyscy wychowankowie mają wtedy swoje święto, a nauczyciele dokładają starań do tego, aby dzień był zapamiętany bardzo pozytywnie przez przedszkolaków.
Święto flagi to jedno z najmłodszych świąt państwowych obchodzonych w Polsce.
Dzień Polskiej Niezapominajki to święto przyrody i ekologii, które obchodzimy 15 maja. Dlatego też w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie integracyjne przygotowane przez gr. VII.
W dniu 24 kwietnia dzieci powitały w przedszkolu grupę taneczną K'z Dance, która poprowadziła magiczne warsztaty tańca Bollywood. Profesjonalni instruktorzy Kalpesh Patel oraz Sylwia Milczanowska uczą tańca w Londynie.
W naszym przedszkolu gościliśmy ratowników medycznych z PWSZ w Sanoku. Dzieci najpierw miały okazję obejrzeć strój ratownika i wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy; w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogot
16 kwietnia dzieci z grupy IX i X brały udział w warsztatach wielkanocnych przygotowanych przez bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki w Sanoku. Dzieci malowały pisanki, samodzielnie wykonywały ozdoby wielkanocne,

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2