W dniu 23.06.2013r. gościliśmy w naszym przedszkolu ratowników medycznych.
„Kończymy już przedszkole, do szkoły czas…” Tak śpiewały dzieci z grupy IV i V, które w tym roku kończą edukację przedszkolną.
Rodzina jest kolebką rozwoju osobowości każdego człowieka, szczególnie dziecka. To w niej zdobywa się umiejętności, wiedzę, język, kształtuje uczucia i normy postępowania.
Kolejne miesiące za nami. Marzec, kwiecień i maj, bo o nich mowa bardzo dokładnie ukazały nam pogodę zawartą w przysłowiach ludowych: „W marcu jak w garncu”, czy też „Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata”.
W czwartek (tj. 1 czerwca) wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.
W ostatnich dniach dzieci poszczególnych grup występowały dla swoich rodziców, z okazji Dnia Rodziny.
Dzień 26 maja 2023 roku na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Absolwenci naszego przedszkola udali się na wycieczkę do Pstrągowej na „ Rancho”.
„Światła przygasły i już na scenie, Magik zaczyna swe przedstawienie. Zdejmuje czarny cylinder z głowy, stuka weń laską i czar gotowy (…)”
W dniu 24 maja br. w Sanockim Domu Kultury odbył się X Przegląd Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej, gdzie przedszkolaki i młodsi uczniowie zaprezentowali swoje interpretacje znanych tańców ludowych.
Dnia 09 maja 2023r. przedszkolaki z grupy V wybrały się z wizytą do Izby Regionalnej mieszczącej się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Sanoku.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2