fotograficzny EMOTKI 28 

Rok szk. 2022/2023

 

 

Przegląd Piosenki Dziecięcej – Gr. V i IX

 

Z radością informujemy, że nasze przedszkolaki z dwóch grup 6-latków wzięły udział w Przeglądzie Piosenki Dziecięcej pt.: ,,Piosenka jest dobra na wszystko”, odbywającym się w Sanockim Domu Kultury.

 

 

Akcja charytatywna

DAR MAŁYCH SERDUSZEK

 


 

 XIII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Dnia 12.01. dzieci z grupy IV w składzie: Dawid Janik, Róża Leśniak, Pola Gołda, Milena Krzysztopolska, Hanna Kucharska, Alan Lorenc, Nikola Nabywaniec, Karolina Skuza wzięły udział  w XIII PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK zorganizowanym przez MDK. Dzieci zaśpiewały pastorałkę „Tylko jedna jest taka noc” i zajęły 3 miejsce.

 Serdecznie gratulujemy

 

 


 

Wyróżnienie

Z przyjemnością informujemy, że Julia Turzyniecka z grupy VIII otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Niepełnosprawność w oczach dzieci". Serdecznie gratulujemy naszej podopiecznej!

 

 

Konkurs Recytatorski

Z przyjemnością informujemy że w dniu 22.XI  nasze przedszkolaki  brały udział w Konkursie Recytatorskim pt. „Wierszowanie” zorganizowanym przez MDK w Sanoku.

Julia Stankiewicz z grupy X  oraz Leon Bar z grupy IX zdobyli wyróżnienia.

Dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:)

 

______________________________________________________________________________________________________________

 

Środki finansowe uzyskane z 1% za 2021r.

Szanowni Rodzice informujemy, że dzięki  rozliczeniu 1% podatku za rok 2021, na rzecz naszego przedszkola wpłynęła kwota  5269,23 zł.  Wszystkim darczyńcom składamy serdecznie podziękowania.  Uzyskana kwota  wykorzystana zostanie na realizację zadań statutowych przedszkola.

 

 

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2