Witamy na stronie Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 2 w Sanoku :)    

   

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkole gify       

 Drodzy Państwo, nasze przedszkole to miejsce w którym dbamy o to, aby Wasze dzieci miały zapewnioną radosną zabawę, poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalną opiekę i edukację.

W pracy z dziećmi wdrażamy nowatorskie rozwiązania w zakresie nauczania i  wychowania.  U naszych wychowanków kształtujemy  poczucie własnej wartości, optymizm,  kreatywność, rozwijamy ich zainteresowania i zdolności.  W swojej pracy uwzględniamy indywidualne tempo rozwoju każdego dziecka i wynikające z niego potrzeby.

 

Realizujemy ciekawe programy edukacyjne, organizujemy wiele imprez, uczestniczymy w licznych akcjach i projektach, dzięki którym Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i w dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w naszym przedszkolu dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania   w grupie, poznawały reguły życia społecznego.

 

Wszystkie dzieci uczęszczające do placówki objęte są nauką j. angielskiego, mogą uczestniczyć w zajęciach rytmiczno-ruchowych, a dzieci 6-letnie również w lekcjach religii. Dzieci tego potrzebujące korzystają z opieki logopedy, pedagoga, psychologa,  a także nauczycieli wspomagających i terapeutów.

 

Wykwalifikowany i przyjazny personel dokłada wszelkich starań, aby  Państwa dzieci z radością stawiały pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego je świata.

Jesteśmy placówką otwartą na współpracę z Rodzicami, którzy są dla nas ważnymi partnerami w poznawaniu i kształtowaniu naszych wychowanków.

 

Serdecznie zapraszamy 

Dyrekcja i Kadra Przedszkola

 

spp2.jpg 

 

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2