fotograficzny EMOTKI 28

Rok Szkolny 2023/24

 _______________________________________________________________________________________________

VI Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej

W dniu 15 maja w Auli Sportowo-Rekreacyjnej Uczelni Państwowej w  Sanoku odbył się VI Przegląd Tanecznych Zespołów Dziecięcych Ziemi Sanockiej . Grupa XII zaprezentowała się jako zespół „Kleks” wykonując taniec do utworu „Całkiem nowa bajka”. Mali artyści z wdziękiem pokazali swoje możliwości taneczne zbierając gromkie brawa od publiczności. Serdecznie dziękujemy Rodzicom przedszkolaków za wsparcie oraz organizatorom i sponsorom za wspaniale przygotowaną imprezę.

 

W czwartek 21 marca w auli dydaktyczno-sportowej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbył się Przedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej „𝗦𝗵𝗼𝘄 𝗧𝗶𝗺𝗲” , pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy VIII oraz XII.

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________

Miło nam poinformować, że w dniu 18 kwietnia dzieci z grupy X z odwagą i dumą reprezentowały nasze przedszkole podczas II Przeglądu Zespołów Piosenki Dziecięcej, pod hasłem: „Piosenka jest dobra na wszystko – Bajkowe piosenki”. Mali artyści, z wielką ekspresją emocji i uczuć zaprezentowali ambitny utwór z bajki „Mulan”, pt. „Wierna, uczciwa i prawa”. Gratulujemy dzieciom z grupy X i życzymy dalszych sukcesów.

 

_________________________________________________

W dniu 24.03  w Sanockim Skansenie odbyła się X niedziela palmowa oraz konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

W tym roku dzieci wraz z paniami z grupy IX wzięli udział w tym konkursie, z pomocą rodziców przygotowaliśmy piękną palmę, która otrzymała wyróżnienie w konkursie.

________________________________________________________________________________________________________

 

„MALUCHY MALUJĄ”- konkurs plastyczny ODK Gagatek

Miło jest nam poinformować, że wśród laureatów konkursu plastycznego ODK Gagatek „Stwory i potwory” znaleźli się nasi wychowankowie Kornelia Fortuna z gr. III i Igor Rycyk z gr. IX. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________

 

Środki finansowe uzyskane z 1,5% za 2022r.

Szanowni Rodzice informujemy, że dzięki  rozliczeniu 1,5% podatku za rok 2022, na rzecz naszego przedszkola wpłynęła kwota  3637,17 zł.  Wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku dla naszej placówki składamy serdecznie podziękowania :)  Uzyskana kwota  wykorzystana zostanie na realizację zadań statutowych Przedszkola.

_________________________________________________________________

 

Projekt „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”.

W bieżącym roku szkolnym, w ramach realizacji projektu pt.„Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”, w ogrodzie przedszkolnym przy ul. Jana Pawła II powstała ścieżka edukacyjna „Ekofrajda”. Ponadto, dzieci 5 i 6 letnie mogły aktywnie uczestniczyć w warsztatach ogrodniczych oraz w warsztatach ekologiczno-językowych. Realizacja tych przedsięwzięć była możliwa dzięki środkom pozyskanym z NIW w ramach programu NOWEFIO na lata 2021-2023.

 

 

I Integracyjny Piknik Rodzinny „Wołoskie klimaty.”

W dniu 27.09.2023 r. w ogrodzie przedszkola przy ul. Jana Pawła II odbył się nasz pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną. Piknik z podtytułem "Wołoskie Klimaty" był podsumowaniem projektu I Przygoda w Krainie Wołochów. Karpacka inicjatywa lokalna finansowana ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Pro Carpathia”.

Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w organizacji I Pikniku Rodzinnego.

Zapraszamy do galerii

 

 


 

II edycja akcji Totalizator Sportowy „Wygrywamy zaczyna się od Wy.”

 

Miło jest nam poinformować, iż Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku znalazło się wśród laureatów konkursu Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od Wy”. Dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, Pracowników Przedszkola, Rodziców i Lokalnej Społeczności, nasza placówka otrzymała czek na 100000 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na dofinansowanie budowy miniboiska wielofunkcyjnego wraz z bieżnią oraz sprawnościowego placu zabaw. Dziękujemy wszystkim osobom, które kupowały losy i głosowały na nasze przedszkole.

 Zapraszamy do galerii  

 

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2