Drodzy Rodzice! W galerii zamieszczamy kolejne zdjęcia otrzymane od Państwa. Dziękujemy.
Drodzy Rodzice! W galerii zamieszczamy kolejne zdjęcia otrzymane od Państwa.
Zwracamy się do Państwa z prośbą, która może dostarczyć radości mam wszystkim. Pokażcie swoim dzieciom, jaki piękny jest świat wokół nas.
Tę galerię poświęcamy Pracownikom Służby Zdrowia w podziękowaniu za ich codzienną pracę i heroizm, jaki wykazują w zmaganiu się z opanowaniem skutków epidemii.
Drodzy Rodzice Zdjęcia, które tutaj zamieszczamy są efektem naszej pracy z dziećmi i Państwem metodą on-line.
Przedszkolaki z „Dwójki” chcą być zdrowe, dlatego też w dniu 09.03.2020 r. do naszego przedszkola przybyła pani Izabela Gąska- Pielęgniarka.
W dniu 6 marca w grupie VIII i IX obchodzony był Europejski Dzień Logopedy. Z tej okazji Pani Ania – przedszkolny logopeda, przeprowadziła grupowe zajęcia logopedyczne.
Z okazji Dnia Stomatologa (5 marca) dzieci z grupy VII oraz VIII wybrały się w odwiedziny do gabinetu stomatologicznego.
W dniu 03.03.2020r. dzieci z grupy X po raz kolejny wybrały się do zaprzyjaźnionej z nami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku – filia Wójtostwo.
„Twórczość plastyczna dzieci jest uniwersalnym środkiem służącym do wypowiadania najgłębszych pragnień i przeżyć”(Stanisław Popek). W dniach 26- 27 lutego grupa VIII i IX uczestniczyła w dwudniowych warsztatach plastycznych „Mały art

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2