Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to wyjątkowa okazja do świętowania dla wszystkich przedszkolaków. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to święto w poniedziałek - 20 września. W tym dniu było bardzo uroczyście i wesoło.
Nawet jeśli się żegnamy, nikt z nas nie odchodzi zupełnie. Zostają po nas fragmenty wspomnień, czyjeś ulubione powiedzonka lub kojarzone z daną osobą wydarzenia, które z czasem bledną, zanikają…
To już czerwiec i nasze ostatnie spotkanie z programem Rosnę Śpiewająco autorstwa Pauliny Chmurskiej. Mamy wreszcie piękne lato i wspaniałą pogodę, która zachęca nas do zabaw na świeżym powietrzu. Również tematyka zajęć rytmiki w tym mie
W środę, 23 czerwca 2021r. przedszkolaki z grupy X – nasi absolwenci uroczyście pożegnali przedszkole i zakończyli pierwszy etap edukacji.
22 czerwca 2021r. na długo zostanie w pamięci dzieci z grupy X. W tym dniu nasza grupa wraz z grupą XII została zaproszona przez ks. Jacka – proboszcza parafii pw. Chrystusa Króla i naszego katechetę - do ogrodu na spotkanie przy grillu.
Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Zabawa sztuką\" dobiegła końca. Projekt realizowały 3 grupy przedszkolne (grupy 7,8 oraz 10). Inicjatywa bardzo podobała się dzieciom.
W poniedziałkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w swoich salach, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.
W tym roku zaplanowaliśmy wycieczkę naszych absolwentów do sprawdzonego i malowniczego regionu w powiecie strzyżowskim – wsi Pstrągowa. Miejscem docelowym naszej wyprawy było niezwykłe Ranczo w tej miejscowości.
„W zieleni łąka majowa, gdzieś w trawie świerszczyk się chowa. Nastroił skrzypce maleńkie, gra zielone piosenki. Dla mamy piosenki, dla mamy, dla mamy piosenki, dla mamy”.
Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 26.05.2021r. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wierszem, tańcami i piosenkami wyraziły miłość i wdzięczność za rodzicielską, bezinteresowną miłość.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2