W czwartek (tj. 1 czerwca) wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.
W ostatnich dniach dzieci poszczególnych grup występowały dla swoich rodziców, z okazji Dnia Rodziny.
Dzień 26 maja 2023 roku na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Absolwenci naszego przedszkola udali się na wycieczkę do Pstrągowej na „ Rancho”.
„Światła przygasły i już na scenie, Magik zaczyna swe przedstawienie. Zdejmuje czarny cylinder z głowy, stuka weń laską i czar gotowy (…)”
W dniu 24 maja br. w Sanockim Domu Kultury odbył się X Przegląd Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej, gdzie przedszkolaki i młodsi uczniowie zaprezentowali swoje interpretacje znanych tańców ludowych.
Dnia 09 maja 2023r. przedszkolaki z grupy V wybrały się z wizytą do Izby Regionalnej mieszczącej się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Sanoku.
W dniu 28 kwietnia odbył się niezwykły dzień, pełen radości i dumy narodowej. Na rynku miasta odbyła się uroczystość z okazji Dnia Flagi.
Nasze przedszkolaki wzięły udział w Poranku Muzycznym zorganizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną im. Wandy Kossowskiej w Sanoku.
W dniu 5 kwietnia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „ABC empatii…” obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasza placówka realizuje wiele różnych przedsięwzięć. Jednym z nich było zorganizowanie obchodów Międzynarodowego Dnia książki dla dzieci.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2