„Laboga dziewuszki siedzicie, śpiewacie, a nas tu do tańca wcale nie wołacie!
"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń ... " Takimi słowami pożegnaliśmy naszych tegorocznych zerówkowiczów.
Wielu małych chłopców (a może też i dziewczynek:) )marzy o tym, by zostać w przyszłości dzielnym strażakiem, dlatego też wyjazd do Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku wywołał wśród dzieci wielką radość.
Jak co roku najstarsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę. Niestety pogoda spłatała nam figla i uniemożliwiła zaplanowany wcześniej wyjazd do Pstrągowej.
Tradycja świętowania Dnia Dziecka liczy przeszło pół wieku. To święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości.
„Pośród wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą. Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną, jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek …”
Pod koniec maja starszaki z grupy IX wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku, a dokładnie do filii przy ulicy Traugutta.
W niedzielne przedpołudnie w Uczelni Państwowej w Sanoku odbył się jubileuszowy 5. Festiwal Nauki i Zabawy, na którym przedszkolaki z grupy VIII miały okazję zaprezentować swoje taneczne i wokalne umiejętności.
Dzień flagi – występ dzieci z grupy IX 2 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Flagi. Święto ma charakter symboliczny, przypomina nam o naszej historii i tradycjach narodowych.
W dniu 18 kwietnia w Sanockim Domu Kultury odbył się II Przegląd Zespołów Piosenki Dziecięcej, pod hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko – Bajkowe piosenki”. Organizatorem przeglądu było Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2