I Integracyjny Piknik Rodzinny „Wołoskie klimaty.”

Pod takim hasłem w ogrodzie przedszkola przy ul. Jana Pawła II w dniu 27.09.2023r. odbył się nasz pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną. Piknik z podtytułem "Wołoskie Klimaty" był podsumowaniem projektu I Przygoda w Krainie Wołochów. Karpacka inicjatywa lokalna finansowana ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Pro Carpathia”.

 Na piknik przybyły całe rodziny, na dzieci czekało moc atrakcji: dmuchańce, bańki mydlane, warkoczyki, zakręcone baloniki, pop – corn, wata cukrowa, przejazd na koniku, czesanie wełny, czy lepienie z gliny z pomocą garncarza. Gościnnie wystąpiły zespoły ludowe, a nasze przedszkolaki, w pięknych strojach zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, kapusty z grochem, barszczyku oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców i nasze panie. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców i dziadków świadczą, że piknik był udany.

Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w organizacji I Pikniku Rodzinnego.

 

Zapraszamy do galerii

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2