Tradycja świętowania 1 czerwca jako Dnia Dziecka liczy przeszło pół wieku. To święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości.
26 czerwca grupy dzieci z najstarszych grup wybrały się do zagrody ekologicznej Ranczo w Pstrągowej. Sama jazda autokarem była dla dzieci nie lada gratką, a to był dopiero początek, ponieważ czekało na nas masę atrakcji...
Dzieci z grupy 7 odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.
W niedzielę - 14 maja, na dziedzińcu Uczelni Państwowej w Sanoku odbył się już po raz czwarty Festiwal Nauki i Zabawy. W programie imprezy znajdują się różnego rodzaju atrakcje.
Corocznie, 2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. Jego głównym celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu.
W dniu 18 kwietnia dzieci z grup zerówkowych wybrały się na wycieczkę do Straży Pożarnej...
W dniu 3 kwietnia przedszkolaki z grup zerówkowych odwiedziły...
Nasze przedszkole odwiedził Pan leśnik Nasz gość opowiedział, a zarazem przypomniał dzieciom o zwierzętach występujących w lesie, zaznajomił dzieci z śladami tych zwierząt, opowiedział o przygotowaniach do zimy zwierzyny leśnej.
W marcu w naszym przedszkolu odbył się Dzień Kolorowej Skarpetki. Dzieci tego dnia założyły dwie różne skarpetki na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa.
W dniu 23.03.23 r. powitaliśmy tak długo wyczekiwaną przez wszystkich porę roku - Wiosnę!!! Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie integracyjne.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2